PEAKONTOR

AS Baltika
Veerenni 24
10135 Tallinn
Eesti
Tel +372 630 2801
Faks +372 630 2814
baltika@baltikagroup.com
www.baltikagroup.com

Swedbank  IBAN:EE332200221001129507

Nordea  IBAN:EE481700017000043636

SEB IBAN:EE791010002006153004

KMKR: EE100176481
Registri nr: 10144415

Kontaktid

Tarnepakkumised koos ettevõtte profiiliga palume saata: supplier@baltikagroup.com

Personalijuht
Kairi Nodapera
kairi.nodapera@baltikagroup.com

Turundusjuht
Karin Golubev
karin.golubev@baltikagroup.com

Kliendikogemuse juht
Mari-Liis Küppar
mari-liis.kyppar@baltikagroup.com

Brändingu ja jaekontseptsioonide arendusdirektor
Maire Milder
maire.milder@baltikagroup.com

Ekspordidirektor
Raivo Videvik
raivo.videvik@baltikagroup.com

Finantsdirektor
Maigi Pärnik-Pernik
maigi.parnik@baltikagroup.com

Juhatuse esimees
Meelis Milder
meelis.milder@baltikagroup.com

Haldusdirektor
Madis Länts
madis.lants@baltikagroup.com

Hanke- ja tarneahela juht
Ülle Uljata
ylle.uljata@baltikagroup.com


EESTI

OÜ Baltman
Registrikood: 10099637
KMKR nr: EE100176481

Veerenni 24
10135 Tallinn
Eesti

E-mail: baltman@baltikagroup.com


 

LÄTI

Ūdens iela 12-36
1007 Riia
Läti
Tel +371 6 780 7540
Faks +371 6 780 7541
info.latvia@baltikagroup.com


LEEDU

Goštauto g. 40B, LT-03163 Vilnius

Vilnius
Leedu
Tel +370 5 204 5801
Faks +370 5 273 7068

 


AUDIITOR

AS PricewaterhouseCoopers

Pärnu mnt. 15
10141 Tallinn
Eesti
Tel +372 614 1800
www.pwc.ee

  • 5
    Brändi
  • 9
    Riiki
  • 128
    Poodi
  • 24 000
    Müügipind, m2
  • 47.5 mln
    2017. aasta müügitulu, EUR
  • 1 000
    Töötajat